Oferta

Barolo - Usługi Barmańskie

= Nasze Usługi =

Image

Wesela

Mówi się, że to jedyna taka noc w życiu. To prawda, uwielbiamy przyjęcia weselne! Dostosujemy się do charakteru Waszej imprezy, idealnie wpasujemy się do zarówno eleganckiego przyjęcia, jak i mniej formalnej uroczystości. Drink bar podczas Waszego wesela, to doskonały prezent dla Waszych Gości, jak i dla Was! Przygotujemy dla Was zjawiskowy koktajl powitalny oraz będziemy serwować koktajle Waszym Gościom tak długo, jak będziecie tego chcieli! Oryginalna atrakcja każdego wesela to właśnie my! Nie czekaj, zarezerwuj termin już dziś!

Oferta

Image

18-stki

Planujesz swoje przyjęcie urodzinowe? 18 urodziny to nie lada okazja do świętowania. Chcesz urozmaicić swoje przyjęcie oraz w odpowiedni sposób ugościć przyjaciół? Świetnie trafiłeś! Dzięki naszemu drink barowi Twoi Goście, którzy tak jak Ty niedawno przekroczyli tę magiczną granice, będą mogli posmakować tego, co jeszcze niedawno było zakazane 🙂Oferta

Image

Imprezy Firmowe

Tego typu impreza to doskonała okazja do integracji pracowników Twojej firmy! A jeżeli mowa o integracji, to chyba nie można wyobrazić sobie lepszej atmosfery do rozmowy, jak przy pysznym drinku. W naszej ofercie mamy także możliwość przeprowadzenia dla Państwa warsztatów barmańskich, podczas których każdy uczestnik otrzyma pełny zestaw niezbędny do przygotowania koktajli.

Oferta

Image

Imprezy Okolicznościowe

40-stka, 50-tka? a może rocznica ślubu? Każda okazja jest dobra do odpowiedniego świętowania! Nasz drink bar odnajdzie się podczas każdego przyjęcia. Indywidualne oferty sprawdzą się na każdą kieszeń, a my dołożymy wszelkich starań żeby ten wieczór pozostał w pamięci Waszych Gości na dłuuuuugo!

Oferta